قوانین مستـرآگهیــ

هرگونه استفاده از مستــرآگهیــ به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. مستــرآگهیــ هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌­ی مستــرآگهیــ استفاده می‌کنند.

    تلاش مستــرآگهیــ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
    مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و مستــرآگهیــ هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
    مستــرآگهیــ هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ مستــرآگهیــ در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین مستــرآگهیــ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
    مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به مستــرآگهیــ ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.
    مستــرآگهیــ مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
    مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به مستــرآگهیــ که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و مستــرآگهیــ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
    آگهی‌های مستــرآگهیــ با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از مستــرآگهیــ حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به مستــرآگهیــ را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.


قوانین ثبت آگهی در «مستــرآگهیــ» چیست؟

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، «مستــرآگهیــ» ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین مستــرآگهیــ مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، مستــرآگهیــ فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، مستــرآگهیــ به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر مستــرآگهیــ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در مستــرآگهیــ تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

    مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
    هرگونه محتوای مندرج در آیین‌نامه فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،
    ناقض حریم شخصی افراد،
    استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: ویژه، رند، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی، حراج و موارد مشابه،
    درج قیمت در عنوان آگهی،
    هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
    استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
    استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،
    هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
    برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،
    ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
    فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
    هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،
    شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
    هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه)،
    هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
    کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
    خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،
    آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج به جز دفاتر ثبت ازدواج،
    فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،
    خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،
    خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»،
    پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،
    درج شماره حساب در متن آگهی،
    خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
    معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با مستــرآگهیــ را دارند،
    خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،
    درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
    ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
    آگهی‌های فروش سیم کارت که شماره­‌ی آن در عنوانِ آگهی درج نشده باشد،
    هرگونه اشاره کسب و کارها به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات به جز در دسته‌بندی خدمات.

 هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و مستــرآگهیــ در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط ثبت آگهی در «مستــرآگهیــ» چیست؟

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در «مستــرآگهیــ» وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.

    آگهی منتشر شده به مدت یک ماه بر روی «مستــرآگهیــ» باقی می‌ماند و در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده و از روی «مستــرآگهیــ» پاک می‌شود.
    در صورت حذف آگهی، پس از گذشت ۲۴ ساعت از حذف، امکان ثبت آگهی مشابه فراهم می‌گردد.
    هر کاربر مجاز به ثبت حداکثر سه آگهی در روز می‌باشد.
    هر آگهی تنها در یک شهر قابل انتشار است.
    آگهی‌های «درخواستی»، برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که فیلتر نمایش آگهی درخواستی را انتخاب کنند.
    آگهی ثبت شده از طریق برنامه‌‌ی اندروید و iOS «مستــرآگهیــ»، هم بر روی وبسایت «مستــرآگهیــ» منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.
    پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس و همچنین دسته‌بندی آگهی و شهر وجود ندارد.مستــرآگهیــ فقط مرکز درج آگهی است نه فروشنده کالا یا خدمات! تمامی آگهی های این وب سایت به طور اختصاصی جمع آوری میشود و هزینه دریافتی از شما صرف هزینه های وب سایت و انجام امور تبلیغاتی برای خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان خواهد شد.