قوانین استفاده از مسترآگهی

هرگونه استفاده از مسترآگهی به معنی پذیرفتن قوانین استفاده در این وب سایت است و مسترآگهی هیچ گونه مسئولیتی در خارج از چهارچوب قوانین خود نخواهد داشت.

لطفا مطالعه کنید!

کلیه اصول و رویه‏‌های مسترآگهی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. مسترآگهی حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.محتویات این وبگاه بر اساس ” آنچه هست ” و ” آنچه موجود است ” ارائه می شود، بدین معنا که مسترآگهی هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت.برای تسهیل دسترسی آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان، مسترآگهی پیوندهایی را به وبگاه‌های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاه‌ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود ،مسترآگهی در قبال محتوای موجود در این وبگاه‌ها هیچ‌ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این وبگاه‌ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این وبگاه‌ها و یا هر نوع ارتباط با اداره‌کنندگان آنها نیست.بخش پشتیبانی مسترآگهی سرویسی اضافی جهت کمک به آگهی دهندگان و نمایش‌دهندگان بوده و صرفا در خصوص مسائل فنی مربوط به وبگاه راهنمایی‌های لازم را بعمل می‌آورد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به سوالات و امثال آن به علت حجم بالای تماس‌ها ندارد.مسترآگهی عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌ کند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه مسترآگهی نیست.آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

با ارائه آگهی به وبگاه مسترآگهی، آگهی‌دهنده تعهد می‌نماید که:

 • در تبلیغ کالا و خدمات خود مرتکب فعل یا ترک فعلی که سبب مشتبه شدن و یا فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت گردد، نمی‌شود.
 • برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
 • به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.
 • در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا بنگاهی که تبلیغات به نفع او است، روشن و صریح قید گردد.
 • جزو سایت‌های شرط بندی، سایت‌های ارسال پیام‌های انبوه (spam) نباشد.
 • آگهی‌دهنده می‌پذیرد که محتوای تبلیغات وی طبق ضوابط مسترآگهی تایید و اصلاح می‌گردد .

((منظور از نمایش دهنده در متن زیر کاربرانی که قصد کسب درآمد را دارند نیز می باشد))

نمایش دهنده متعهد می‌گردد از استفاده روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند.

نمایش‌دهنده متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند.

وب سایت نمایش‌دهنده برای پذیرش در وبگاه مسترآگهی باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:

 • از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
 • دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
 • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
 • در زمان بررسی در دسترس باشد؛
 • سایت مستقل (Self-Hosted) باشد، وبلاگ‌ها‌ و سایت‌هایی با دامنه عمومی در مسترآگهی پذیرفته نخواهند شد؛
 • جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رنک و موارد مشابه نباشد.
 • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.

نمایش دهنده می‌تواند در هر صفحه حداکثر شش بنر تبلیغاتی را نمایش دهد.

اگر درآمد نمایش‌دهنده‌ به حداقل مبلغ مجاز برای دریافت درآمد ( 25000 تومان) نرسیده باشد، نمایش‌دهنده نمی‌تواند با واریز مابه التفاوت و شارژ اعتبار حساب کاربری خود تا حداقل مبلغ درآمد، نسبت به دریافت این مبلغ اقدام نماید. به عبارت دیگر چنانچه این مبلغ از طریق دیگری به غیر از کسب درآمد به حساب کاربری نمایش دهنده واریز شود، نمایش دهنده حق دریافت مبلغ را نخواهد داشت. درصورت نادیده گرفتن این بند، پرداخت انجام شده توسط نمایش دهنده در حساب کاربری وی به عنوان اعتبار باقی‌ می‌ماند و به نمایش‌دهنده مسترد نمی‌شود. درآمد کاربران در یکم هر ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

نمایش‌دهنده متعهد است برای ایجاد حساب کاربری صرفا از یک نام و مشخصات یکسان و حقیقی استفاده کند. بنابراین چنانچه نمایش‌دهنده به هر دلیلی چندین حساب کاربری با مشخصات مختلف و غیرواقعی ایجاد نماید و یا مشخصات صاحب نام دامنه با مشخصات دارنده حساب کاربری یکسان نباشد، به دلیل مغایرت این موارد با مقررات مسترآگهی ، نمایش دهنده مشمول کلیه ضمانت اجراهای مندرج در بند تخلفات وب سایت‌های نمایش‌دهنده قرار می‌گیرد.